ˆ

Wybory samorządowe

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Wyniki wyborów z dnia 7.04.2024 roku do Rady Powiatu Międzyrzeckiego

Obwieszczenie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Zielonej Górze z dnia 15 marca 2024 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Sejmiku Województwa Lubuskiego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Obwieszczenie Powiatowej Komisji Wyborczej w Międzyrzeczu z dnia 14 marca 2024 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Informacja Powiatowej Komisji Wyborczej w Międzyrzeczu o składzie, siedzibie i dyżurach

Uchwała Nr 1 Powiatowej Komisji Wyborczej w Międzyrzeczu z dnia 26 lutego 2024 r. w sprawie wyboru Zastępcy Przewodniczącego Powiatowej Komisji Wyborczej w Międzyrzeczu, powołanej do przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Gorzowie Wielkopolskim w sprawie zwołania pierwszego posiedzenia Powiatowej Komisji Wyborczej w Międzyrzeczu w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Gorzowie Wielkopolskim w sprawie powołania Powiatowej Komisji Wyborczej w Międzyrzeczu

Obwieszczenie Marszałka Województwa Lubuskiego z dnia 5 lutego 2024 roku w sprawie informacji o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Zielonej Górze w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Informacja o zasadach i sposobie zgłaszania list kandydatów na radnych w wyborach do rad powiatów zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Obwieszczenie Starosty Powiatu Międzyrzeckiego z dnia 1 lutego 2024 roku w sprawie informacji o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Powiatowej Komisji Wyborczej w Międzyrzeczu

Nawigacja między stronami listy informacji